PGD – Naprawy nadwozi

Program obsługi posprzedażowej

Aby zapewnić klientom specjalistyczne wsparcie nie tylko na etapie wyboru modeli samochodów, stworzyliśmy kompleksowy program obsługi posprzedażowej. Oferujemy specjalistyczną pomoc w zakresie administracji i zarządzania parkiem samochodów firmowych.

Dedykowany opiekun floty

Każdemu klientowi przydzielamy osobistego opiekuna floty. Do jego zadań należą profesjonalne wsparcie oraz doradztwo w zakresie rozwiązań transportowych i zarządzania flotą samochodową.

Decyzje podejmowane w tym obszarze mają wpływ na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Dlatego warto opierać się na doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy wysoce wyspecjalizowanych fachowców, którzy wiedzą i potrafią doradzić, jak pokierować flotą, aby usprawnić jej działanie i zminimalizować koszty.

Obsługa techniczna, serwis opon oraz likwidacja szkód

Gwarantujemy kompleksową obsługę serwisową samochodów, obejmującą naprawy, przeglądy, interwencje międzyprzeglądowe oraz serwis opon. Dysponujemy siecią sprawdzonych warsztatów. Dzięki temu zarówno okresowe przeglądy, jak i niezaplanowane interwencje przebiegają sprawnie i wykonywane są na najwyższym poziomie.

Przy regularnym użytkowaniu pojazdów uszkodzenia są nieuniknione. Aby zapewnić klientom odpowiednie wsparcie i w tym obszarze, wypracowaliśmy jasną procedurę likwidacji szkód. Dzięki niej cały proces przebiega szybko i sprawnie.

Doradztwo w zakresie ubezpieczeń

Zespół PGD Floty tworzą eksperci specjalizujący się w różnych dziedzinach. Doradcy finansowi, którzy zasilają nasze szeregi, zapewnią kompleksowe wsparcie w kwestii ubezpieczeń. Nie tylko pomogą w wyborze najkorzystniejszego wariantu, ale zajmą się również wszystkimi formalnościami.

Zapraszamy kontaktu do współpracy.

Nasze marki

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty