PGD – Naprawy nadwozi

Samochody elektryczne

Deklaracje największych światowych marek samochodowych pozwalają nam wierzyć, że elektromobilność to nie chwilowa moda, a raczej nieunikniona przyszłość. Kolejne brandy motoryzacyjne ogłaszają, że za kilka lat ich działalność będzie opierała się głównie na produkcji pojazdów elektrycznych.
PGD Flota to firma, która dopasowuje się do zmian na rynku i reaguje na potrzeby klientów. Z tego względu zakres naszych usług obejmuje również sprzedaż i wynajem samochodów napędzanych przez energię elektryczną. W ten sposób wspieramy przechodzenie na elektromobilność. W naszej ofercie znajdują się samochody elektryczne marek takich jak: Hyundai, Ford, SEAT, Nissan i KIA.

Aby i w tej kwestii oferować przedsiębiorstwom wsparcie na najwyższym poziomie, stale rozbudowujemy zespół doradców specjalizujących się w samochodach elektrycznych i hybrydowych. Nasi eksperci chętnie doradzą w wyborze i zweryfikują opłacalność zakupu poszczególnych wersji pojazdów.

Jeśli chcesz, aby fundamentem Twojej floty były samochody napędzane energią elektryczną, skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty. Zapraszamy!

Nasze marki

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty