PGD – Naprawy nadwozi

Tesla Approved Body Shop

tesla

Autoryzowany Zakład Naprawy Nadwozi PGD Katowice - Naprawa samochodów elektrycznych Tesla

Jesteśmy profesjonalnym centrum obsługi samochodów Tesla. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z konserwacją i naprawą pojazdów elektrycznych.

Nasz zespół przeszedł rygorystyczne szkolenia i posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie w pracy z modelem Model S, Model 3, Model X i Model Y. Niezależnie od rodzaju uszkodzenia czy zadania, które masz do wykonania, możesz mieć pewność, że oddajesz swój samochód w ręce profesjonalistów.

Poznaj naszą ofertę

Naprawa Blacharska

"Nasz zespół specjalistów blacharskich wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i techniki, aby perfekcyjnie przywrócić integralność strukturalną Twojego samochodu Tesla, zapewniając bezpieczeństwo i wydajność.

Lakiernictwo

Każdy właściciel Tesli wie, jak ważna jest jakość lakieru i wykończenia. Nasz dział lakiernictwa dba o to, aby Twoja Tesla wyglądała nieskazitelnie. Stosujemy najwyższej jakości farby i technologie lakiernicze.

Naprawy Powypadkowe

Jeśli Twój samochód Tesla ucierpiał w wyniku wypadku lub kolizji, nie wahaj się skontaktować z nami. Nasz warsztat specjalizuje się w naprawach powypadkowych i jesteśmy gotowi przywrócić Twojemu pojazdowi pełną funkcjonalność i estetykę.

Konserwacja i Pielęgnacja

W naszym warsztacie nie zajmujemy się tylko naprawami. Oferujemy także usługi konserwacyjne i pielęgnacyjne, pomagając utrzymać Twój Tesla w doskonałym stanie przez wiele lat, dbając o jego trwałość, wydajność i niezawodność

Dlaczego warto wybrać nas?

Doświadczenie

Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów, którzy kochają Tesle i rozumieją ich unikalne potrzeby.

Najwyższa Jakość

Stawiamy na najwyższą jakość usług i używamy tylko najlepszych materiałów i narzędzi.

Skuteczna Obsługa

Rozumiemy, że Twój czas jest cenny. Dlatego staramy się wykonywać nasze usługi szybko i skutecznie.

Rozsądne Ceny

Oferujemy uczciwe i konkurencyjne ceny, aby naprawa blacharsko-lakiernicza Tesli była dostępna dla każdego.

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej naprawy blacharsko-lakierniczej dla swojego samochodu Tesla, nie czekaj dłużej. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na wizytę lub uzyskać więcej informacji.

KATOWICE

ul. Siemianowicka 52c
40-301 Katowice

tel.: 123 000 006
e-mail: blacharnia.katowice@pgd.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 07:00 – 19:00